Tuba Ünsal, FashionWeek’te Podyuma Çıkacak

Paylaş
 

İlkbahar/Yaz Koleksiyonu ‘HYBRID asymmetry’yi Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul İlkbahar/Yaz 2016’da sunacak. Defilede Tuba Ünsal da podyumda olacak.

Tasarımcı Belma Özdemir, ilkbahar yaz tasarımlarından oluşan HYBRID asymmetry adını verdiği yeni koleksiyonuyla, bir kez daha Mercedes-Benz Fashion Week Istanbulİlkbahar/Yaz 2016 podyumunda olacak. Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul İlkbahar/Yaz 2016’da sunmak üzere hazırladığı yeni koleksiyonuyla moda tutkunları ile buluşacak olan Özdemir, bu kez ilhamını rahat, feminen ve doğal olan modern kadının tam da kendisinden alıyor.

Gizemli organik formlardan, illustratif kök yapılardan oluşan HYBRID asymmetry, melez asimetri ve geometrik çizgileriyle feminen bir sentez yaratıyor. Koleksiyonun doğal duruşu, kesimler ve kıvrımlarla yaratılmış ayrıntılı asimetrik yaklaşımı ise modern kadının yeni yüzünü ortaya çıkarıyor.

Belma Özdemir, “HYBRID asymmetry, rahat ve akıcı görünümlere odaklanılarak hazırlanmış bir koleksiyon. Koleksiyonda kullanılan malzeme olanaklarının çok yönlülüğü ve soft tonlarla kazandırılan rahatlama hissi, tenin üzerinde önemli bir duygu yaratıyor. Koleksiyondaki farklı belirginliklerle öne çıkan bir parça ile geçmişe dönüşyaşamanız mümkün. Kimi zaman belirginleştirmek için kontüre etmek, kimi zaman özgür bırakmak, koleksiyondaki çalışma şekillerimden birkaçıydı” diyor.

HYBRID asymmetry defilesinde Belma Özdemir’in moda tutkunlarına bir de sürprizi olacak. Oyuncu Tuba Ünsal, defilede podyuma çıkarak koleksiyonun en güçlü parçalarından birini sunacak. Koleksiyon, 12 Ekim Pazartesi 17.00’da Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul İlkbahar/Yaz 2016 Mini Runway salonunda sunulacak.

(Haberler)

Bu yazı 138 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook

Copyright © 2015 Sugibiyiz.com

Kadın, sağlık, güzellik, hamilelik, anne ve çocuk, moda, makyaj, cilt bakımı ve benzer konular içeren kadın portalı. Tüm hakları saklıdır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. Sugibiyiz.com, hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir.

Bu site, sağlık hizmeti vermemektedir. Sitedeki paylaşımlar, güvenilir kaynaklardan alınan bilgilere dayanmaktadır ancak tıbbi bir öneri yerine geçmez ve sadece bilgi amaçlıdır. Hastalıkların tanı ve tedavileri yalnızca uzman doktorlar tarafından gerçekleştirilebilir. Ayrıca Sugibiyiz.com internet sitemizde doğal yağ, mineral ve benzeri malzemelerle (kozmetik ürün kullanmadan) sağlıklı bir cilde sahip olmanızla ilgili bilgiler doktor tavsiyesi değildir. Bilgilendirme amacıyla kaleme alınan cilt bakımı önerileridir. Bu önerilerin uygulanması kişiden kişiye farklı etkiler gösterebilir ve fayda sağlamayabilir. Cilt bakımı önerilerinin uygulanması kişilerin kendi sorumluluğundadır ve önerilerin uygulanmasından kaynaklanabilecek sorunlardan Sugibiyiz.com sitemizin yazarları ve sahibi sorumluluk kabul etmez.