Rulo Bonfile Şişleri

Paylaş
 
Rulo Bonfile Şişleri Malzemeleri
300 gramlık 2 adet bonfileLabneli Karışım için Malzemeler
200 gr. labne
2 dal biberiye
4 diş sarımsak
Tuz
Karabiber

İçi için Malzemeler
1 avuç ıspanak
1 avuç kuru domates

Bonfileleri iki yaprak streç arasında streçi yırtmadan dikdörtgen olacak şekilde dövün.

Labneli karışım için olan malzemeleri karıştırın. Ispanağı ve kuru domatesi doğrayın.

Dövdüğünüz etlerden birisini tezgahın üzerine alıp labneli karışımdan sürün. Üzerine ıspanak ve kuru domatesi serpiştirip rulo yapın.

Rulo yaptığınız bonfileye 3 adet şiş geçirin ve şişlerin arasından bıçağınızla keserek dilimler elde edin.

Böylece şişe geçmiş rulo dolgulu bonfileler elde etmiş olacaksınız. Diğer parça bonfileyi de aynı şekilde hazırlayıp 6 dilim şişte bonfile rulosu elde edin.

Bir tavayı kızdırın çok az zeytinyağı ilave edin ve bonfileleri önlü arkalı pişirin. Gerekirse 5 dakika 180 derecede önceden ısıtılmış fırına atabilirsiniz.

Bu yazı 153 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook

Copyright © 2015 Sugibiyiz.com

Kadın, sağlık, güzellik, hamilelik, anne ve çocuk, moda, makyaj, cilt bakımı ve benzer konular içeren kadın portalı. Tüm hakları saklıdır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. Sugibiyiz.com, hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir.

Bu site, sağlık hizmeti vermemektedir. Sitedeki paylaşımlar, güvenilir kaynaklardan alınan bilgilere dayanmaktadır ancak tıbbi bir öneri yerine geçmez ve sadece bilgi amaçlıdır. Hastalıkların tanı ve tedavileri yalnızca uzman doktorlar tarafından gerçekleştirilebilir. Ayrıca Sugibiyiz.com internet sitemizde doğal yağ, mineral ve benzeri malzemelerle (kozmetik ürün kullanmadan) sağlıklı bir cilde sahip olmanızla ilgili bilgiler doktor tavsiyesi değildir. Bilgilendirme amacıyla kaleme alınan cilt bakımı önerileridir. Bu önerilerin uygulanması kişiden kişiye farklı etkiler gösterebilir ve fayda sağlamayabilir. Cilt bakımı önerilerinin uygulanması kişilerin kendi sorumluluğundadır ve önerilerin uygulanmasından kaynaklanabilecek sorunlardan Sugibiyiz.com sitemizin yazarları ve sahibi sorumluluk kabul etmez.