Mutfak dekorasyonu için popüler stil önerileri

Paylaş
 

Mutfağınıza sempatik ve sımsıcak bir hava kazandırmak istiyorsanız, bu dekorasyon önerilerinden ilham alabilirsiniz.

Mutfak dekorasyonu, ev dekorasyonu tutkunlarının en çok üzerinde durduğu alanlardan birisidir. Son dönemde artan bir ilgi ile takip edilen mutfak dekorasyonu trendleri, her tarza ve her zevke uygun şekilde dizayn edilebilmektedir. Mutfaklarda küçük dokunuşlar bile büyük değişiklikler yapmaya yeterlidir.

İşte mutfak dekorasyonunda değişiklik yapmak isteyenlere ilham verecek farklı dekorasyon önerileri

Pop-art ile rengarenk mutfaklar

Pop-art akımı; moda dünyasından ev dekorasyonuna kadar her alanda etkili olan bir akımdır. Alışılmış dışında bir dekorasyon tarzı olan pop-art dekorasyon, farklı renklerin kullanılmasına avantaj sağladığı için hem çok farklı hem de çok enerjili bir mutfağa imza atmanızı sağlayacaktır. Neşeli bir mutfak dekorasyonu yaratmak isteyenler, mutfaklarında pop-art renklere yer vermekten kaçınmamalıdır.

Nostaljik mutfaklar

Ev dekorasyonun her alanında olduğu gibi, mutfak dekorasyonunda da nostaljik dokunuşlar yapmak oldukça moda olan bir akımdır. Nostaljik mutfaklar, hem naftalin kokan hem de oldukça şirin gözüken bir dekorasyona imza atmanızı sağlayacaktır. Ahşap dolaplar, tel dolaplar, eski fincan takımları, vintage detaylar, kuzineler kısacası eskiye dair her şey nostaljik bir mutfak dekorasyonu yaratacaktır.

Beyazdan vazgeçemeyenlere

Modern dekorasyon tarzının en çok kullanılan renklerinden birisi beyazdır. Ev dekorasyonunda olduğu gibi mutfak dekorasyonunda da baştan aşağı beyaz kullanmak hem oldukça ferah hem de oldukça modern bir mutfak yaratmanıza imkân verecektir. Beyaz mutfak dekorasyonu sade ve şık bir dekorasyon tarzına imza atacağı için, sade bir dekorasyon tarzından hoşlananlar için de en ideal seçimlerden birisi olacaktır.

İskandinav stili mutfaklar

Son dönemde oldukça moda olan bir mutfak dekorasyonu olan İskandinav tarzı mutfaklar, ahşap-beyaz ve endüstriyel tarzın en iyi harmanlanmış halidir. Sade fakat oldukça şık bir mutfak dekorasyonuna imza atan İskandinav mutfaklar, doğal ev dekorasyonuna da en uygun tercihlerden birisi olacaktır. Hem modern hem de minimalist bir tarzda dekore edilmiş mutfaklar, evinizde şık bir etki yaratacaktır.

(Kadınvekadın)

Bu yazı 146 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook

Copyright © 2015 Sugibiyiz.com

Kadın, sağlık, güzellik, hamilelik, anne ve çocuk, moda, makyaj, cilt bakımı ve benzer konular içeren kadın portalı. Tüm hakları saklıdır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. Sugibiyiz.com, hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir.

Bu site, sağlık hizmeti vermemektedir. Sitedeki paylaşımlar, güvenilir kaynaklardan alınan bilgilere dayanmaktadır ancak tıbbi bir öneri yerine geçmez ve sadece bilgi amaçlıdır. Hastalıkların tanı ve tedavileri yalnızca uzman doktorlar tarafından gerçekleştirilebilir. Ayrıca Sugibiyiz.com internet sitemizde doğal yağ, mineral ve benzeri malzemelerle (kozmetik ürün kullanmadan) sağlıklı bir cilde sahip olmanızla ilgili bilgiler doktor tavsiyesi değildir. Bilgilendirme amacıyla kaleme alınan cilt bakımı önerileridir. Bu önerilerin uygulanması kişiden kişiye farklı etkiler gösterebilir ve fayda sağlamayabilir. Cilt bakımı önerilerinin uygulanması kişilerin kendi sorumluluğundadır ve önerilerin uygulanmasından kaynaklanabilecek sorunlardan Sugibiyiz.com sitemizin yazarları ve sahibi sorumluluk kabul etmez.