Ev dekorasyonunda Coastal stili

Paylaş
 

Kış mevsiminin getirdiği soğuk havadan pek memnun değilseniz, özlediğiniz yaz mevsimini evinizin dekorasyonunda geri getirebilirsiniz.

Hem yazı geri getirmek hem de koyu renklerin depresif ve bunaltıcı etkisinden sıkılıp daha ferah bir ev dekorasyonu isteyenler için güzel bir önerimiz var: Coastal tarzı dekorasyon. Açık renklerin hakim olduğu, deniz temalı objelerin ve yaz mevsiminin tüm sıcaklığının evlerinize yansıdığı Coastal tarzı dekorasyona sahip evler yaratmak için bazı püf noktalarından faydalanabiliriz.

İşte Coastal tarzı ev dekorasyonunun püf noktaları…

3 temel kural: Açık renkler, deniz temalı objeler ve uçuk mavi

Coastal tarzı ev dekorasyonu denildiğinde aklımıza ilk gelen; sahil kesimindeki bir evin sakin ve huzurlu dekorasyonudur. Ana renk olarak beyaz ve soft renklerin tercih edildiği Coastal tarzı ev dekorasyonunda, dekorasyonu tamamlayıcısı obje olarak deniz temalı ve balıkçılık ile ilgili her şey kullanılabilir. Deniz ve balıkçılık sahil kesimindeki evlerin dekorasyon tarzına uyan Coastal tarzı ev dekorasyonu için olmazsa olmaz objelerdir.

dekorasyon önerileri

Hem country hem Coastal tarzda evler

Coastal yani deniz temalı ev dekorasyonu açık ve ferah evler yaratmamıza imkân sağlar. Coastal tarzı dekorasyonun en iyi uyum sağladığı dekorasyon tarzlarından birisi de country ve vintage etkili dekorasyon tarzıdır. Ahşap mobilyalar, rustik objeler ve ananenizin evinden keşfettiğiniz vintage her şey; coastal tarzı ev dekorasyonun beyaz ve uçuk mavi renkleri ile birleşince ortaya hem sıcak hem de şık mekanlar çıkacaktır.

dekorasyon

Midye kabukları ile denizi evinize getirin

Kış mevsiminin soğuk ve kapalı havasına inat, kıpır kıpır bir dekorasyon için Coastal tarzı dekorasyon ideal bir seçin olacaktır. Bu dekorasyon tarzı gücünü deniz temasından aldığı için, tarza vurgu yapmak istiyorsanız deniz ürünleri olan her şeyden yararlanabilirsiniz. Bu kapsamda en çok tercih edilen dekorasyon objeleri midye kabukları ve deniz fenerleridir. Midye kabukları cam bir fanusun içine koymanız bile, şık bir dokunuş için yeterli olabilir.

(Kadınvekadın)

Bu yazı 421 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook

Copyright © 2015 Sugibiyiz.com

Kadın, sağlık, güzellik, hamilelik, anne ve çocuk, moda, makyaj, cilt bakımı ve benzer konular içeren kadın portalı. Tüm hakları saklıdır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. Sugibiyiz.com, hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir.

Bu site, sağlık hizmeti vermemektedir. Sitedeki paylaşımlar, güvenilir kaynaklardan alınan bilgilere dayanmaktadır ancak tıbbi bir öneri yerine geçmez ve sadece bilgi amaçlıdır. Hastalıkların tanı ve tedavileri yalnızca uzman doktorlar tarafından gerçekleştirilebilir. Ayrıca Sugibiyiz.com internet sitemizde doğal yağ, mineral ve benzeri malzemelerle (kozmetik ürün kullanmadan) sağlıklı bir cilde sahip olmanızla ilgili bilgiler doktor tavsiyesi değildir. Bilgilendirme amacıyla kaleme alınan cilt bakımı önerileridir. Bu önerilerin uygulanması kişiden kişiye farklı etkiler gösterebilir ve fayda sağlamayabilir. Cilt bakımı önerilerinin uygulanması kişilerin kendi sorumluluğundadır ve önerilerin uygulanmasından kaynaklanabilecek sorunlardan Sugibiyiz.com sitemizin yazarları ve sahibi sorumluluk kabul etmez.